//marcinbazylak.pl/wp-content/uploads/2018/09/fotka_ZP.jpg

POPARCIE

Wiele osób pyta mnie, dlaczego przekazałem swoje poparcie Marcinowi Bazylakowi, dlaczego nie kandyduję po raz kolejny na stanowisko Prezydenta Dąbrowy Górniczej.

Odpowiadam zawsze zdecydowanie: podjąłem decyzję, aby ustąpić miejsca połączeniu młodości i samorządowego doświadczenia, których gwarantem jest mój pierwszy zastępca – Marcin Bazylak.

Zdaję sobie sprawę, że tą decyzją zaskoczyłem wielu z Was, ale podjąłem ją po przemyśleniach oraz rozmowach z rodziną i przyjaciółmi. W życiu każdego przychodzi taki czas, kiedy trzeba wyzwania stojące przed miastem przekazać młodszemu pokoleniu. Upór, zaangażowanie, pasja do działania, a także umysł otwarty na nowe wyzwania i chęć do dialogu to cechy, które w 100 procentach oddają charakter Marcina Bazylaka i jego podejście do pracy na rzecz Dąbrowy Górniczej. Marcin potrafi również swoją pasją zarażać innych – zarówno mnie, jak i swoich współpracowników, z którymi tworzy zgrany zespół. Jestem przekonany, że jeśli dąbrowianie obdarzą go swoim zaufaniem i poparciem, o które z pełną odpowiedzialnością proszę, będzie on doskonałym prezydentem Dąbrowy Górniczej, który zapewni jej nowoczesność i dalszy, stabilny rozwój.

Ale nie żegnam się z samorządem! Mimo, że chciałbym spędzać więcej czasu z najbliższą rodziną – żoną, córkami, wnukami oraz ojcem i wynagrodzić im ostatnie lata, kiedy wspierali mnie w każdej trudnej sytuacji i cierpliwie znosili moją częstą nieobecność w życiu rodzinnym. Jeśli chodzi o miasto, to po tylu latach spędzonych w samorządzie trudno z dnia na dzień przestać interesować się tym, co wokół. Dlatego też będę kandydował do rady miejskiej w okręgu numer 5, obejmującym m.in. Strzemieszyce, w których mieszkam od 6 lat.

Jeśli mieszkańcy mi zaufają po raz kolejny, będę w Radzie Miasta wspierał rozwój Dąbrowy Górniczej, będę wspierał dobrą drogę, na której Dąbrowa znalazła się od kilkunastu lat. Będę z Wami budował Dąbrowę pełną Życia.

 

 

 

 

 

 

//marcinbazylak.pl/wp-content/uploads/2018/09/logo_ZP.png